KONTAKT

POSETA VRTIĆA

07-03-2018

Podeli vest

naslov vesti

Dana 07.03.2018., naši treneri su posetili vrtić ''Zvezda Oaza'', koji se nalazi na Adi Ciganliji. Moramo odmah na početku ovog teksta uputiti reči hvale ovoj ustanovi za veoma lepu i srdačnu dobrodošlicu! To je još više podstaklo, već silno motivisane trenere da tih sat vremena, koliko je trajao pokazni trening, prođe kvalitetno, uz mnogo rada, ali i zabave. Treneri su, u potpunosti, ispunili sve što su planirali a moramo priznati da su dečaci i devojčice odlično odgovorili na sve naše zadatke. Deca su se međusobno takmičila, kako u igrama zabavnog karaktera, tako i na poligonima i igri na dva gola. Na kraju nam je bilo zaista teško da zaključimo ko je bio najbolji i iskreno se nadamo da će se oni odazvati na naš poziv i tako nastaviti da razvijaju svoje vrline, duh i telo!

Napred DIF!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti