KONTAKT

ČAROLIJE NA KROVU

30-05-2018

Podeli vest

naslov vesti

Naši najmlađi dečaci su, u nedelju 27.05.2018. godine, bili gosti Fudbalskog Kluba Voždovac na krovu TC "Stadion", gde su bili u prilici da odmere snage sa vršnjacima iz Voždovca. Nakon generacije 2010, koja je nekoliko puta bila gost našeg renomiranog superligaša, ove sunčane i tople nedelje su gostovali i naši najmlađi polaznici škole. Deca su imala ceo teren na raspolaganju. Na početku su deca, zajedničkim jurkama na centru igrališta, prvo sebi povećali ionako jako dobro raspoloženje i lepo zagrejali za glavni događaj. Na tri terena, deca su fenomenalnim potezima, akcijama, driblinzima i mnogim stvarima, zadivili publiku i svaki sekund mamili aplauze publike koja je svaki potez prepoznala i nagradila aplauzom. Treba reći da je poseta i podrška deci i jedne i druge ekipe, bila takva, da bi mnoge seniorske ekipe koje nastupaju u Super Ligi Srbije, želele da imaju takvu posetu. Ono što je najvažnije, deca su srećna, nasmejana i ponosna, što su napravili i bili deo ovakvog događaja, napustili igralište. Naravno deca su svojim radom, trudom, zalaganjem na treningu i mnogim drugim stvarima, zaslužila ovaj događaj i ponovo na divan način predstavili našu školu fudbala. Predivno i nezaboravno iskustvo za naše mališane i nastavak lepe saradnje sa našim uspešnim superligašem.
Do nekog narednog spektakla, Sportski Pozdrav!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti