KONTAKT

VIKEND U ŠF "DIF"

30-01-2018

Podeli vest

naslov vesti

Prethodna dva vikenda su bila veoma uzbudljiva za naše dečake. Odigrane su čak četiri utakmice, u subotu 20. 1. 2018. godine tri, a prethodnog vikenda još jedan meč. Igrali smo u balonu škole fudbala „Woodball House“ i u balonu „Foot“ sa drugarima iz škole fudbala „Varga“.
Bogat fudbalski raspored kroz protekla dva vikenda, pored lepog druženja, dodatno je bio ulepšan prelepim potezima naših fudbalera, njihovom borbenošću i željom da se dokažu pred svojim roditeljima, drugarima, trenerima i svim ostalim ljubiteljima ove čarobne igre koji su ulepšali ove posebne trenutke u fudbalskom razvoju svih mališana.
Njihovi osmesi na kraju svakog druženja su bili dokaz da je fudbal još jednom pobedio, bez obzira na konačan rezultatski saldo. Za kraj, pored sportskog pozdrava, dodajemo da je zaista u ovom periodu najvažnije za sve naše članove da se igraju fudbala i da budu srećni dok to čine.
Vidimo se na treningu!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti