KONTAKT

POSETA FK PARTIZAN

24-05-2018

Podeli vest

naslov vesti

U sklopu akcije koja je naša škola napravila, a to je poseta dva naša najveća kluba, u petak 25.05.2018. godine idemo u obilazak muzeja Fudbalskog Kluba Partizan. Obilazak će trajati od 15:00-16:00, a skup je na severnoj strani stadiona u Humskoj 1 u 14:50. Nadamo se da će i ova poseta biti približno lepa i veličanstvena kao kada smo obišli trofejnu salu najvećeg Partizanovog rivala, Crvene Zvezde. Ovom prilikom, iako vreme i nije baš najzgodnije, pozivamo sve naše članove, da svojim prisustvom, bez obzira na navijačka opredeljenja jer često i sami članovi dva naša najveća kluba govore da bez jakog Partizana nema ni jake Crvene Zvezde i obratno, ulepšaju ovaj događaj, gde ćemo biti u prilici da se bliže upoznamo sa istorijom Fudbalskog Kluba Partizan, videti sve njegove trofeje, čuti neke interesantne priče i anegnote i nadamo se imati priliku da izađemo i na glavni teren stadiona Partizana.
Vidimo se sutra, Sportski Pozdrav!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti