KONTAKT

DEVETI NOVOGODIŠNJI TURNIR

19-12-2017

Podeli vest

naslov vesti

Prethodnog vikenda smo imali priliku da uživamo u majstorijama i "vragolijama" mališana rođenih 2010. godine, a ove subote, 23.12.2017. od 11h, red je došao na njihove starije drugare, one rođene 2009. godine, da istrče na teren i svojim kretanjima, idejama i potezima ostave bez reči sve one koji dođu u salu Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i podrže sve mališane naše ŠF DIF, a isto tako i naše goste. Na ovogodišnjem, devetom po redu Novogodišnjem turniru pored tri ekipe koje će činiti naši mališani (ŠF DIF - beli, ŠF DIF - zeleni i ŠF DIF - narandžasti), učestvovaće i ekipe ŠF FAIR - PLAY, ŠF INTERNACIONAL i gosti koji dolaze iz Valjeva pod nazivom ŠF SENJAK.
Propozicije turnira su sledeće:

* Igra se po liga sistemu (svako sa svakim)
* Utakmica traje 15 minuta
* 4+1 igrač u polju
* Ustaljeni sistem bodovanja
* Ako dve ekipe ostvare isti broj bodova, odlučuje gol razlika, ako i tada nema pobednika gleda se međusobni skor ekipa

Na kraju nas čeka svečana ceremonija, kada će ekipe dobiti zaslužene trofeje u zavisnosti od onoga što budu prikazali na terenu, a pojedincima koji se istaknu će biti podeljene diplome.

Očekujemo vas u što većem broju!!!
Sportski pozdrav

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti