KONTAKT

BARAŽ UTAKMICA

05-06-2018

Podeli vest

naslov vesti

Nakon osvojenog prvog mesta u svojoj grupi i to sa preko 100 postignutih golova i bez poraza, pionirsku selekciju našeg kluba očekuju baraž utakmice za ulazak u viši rang ( Drugu Beogradsku Pionirsku Ligu). Sutra od 14h, u goste nam dolazi ekipa Napredak iz Medoševca kao najbolja ekipa svoje grupe. Ovim putem Vas sve pozivamo, na stadion Fudbalskog Kluba Rakovica (teren odmah pored sportskog centra Rakovica) da dođete i podržite naše dečake koji su ove sezone pokazali veliki napredak i zaista zbog partija koje su prikazivali, zaslužuju veliku podršku!!! Ujedno, što je možda i najvažnije, bićete u prilici da se upoznate i vidite način i rezultat rada sa našim starijim grupama, kao i šta možete očekivati u radu sa vašom decom za nekoliko godina.
Očekujemo Vas sutra u 14:00 na stadionu FK Rakovica.
Sportski Pozdrav i NAPRED DIF!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti