KONTAKT

SARADNJA ŠF DIF

09-02-2018

Podeli vest

naslov vesti

U subotu 10.02.2018. godine, u posetu nam dolaze djaci OŠ "NIKOLA TESLA".Tom prilikom, u terminu treninga generacije 2010, dakle od 12h-13h, naši dečaci će biti u prilici da odmere snage sa svojim vršnjacima i djacima OŠ "NIKOLA TESLA". Možemo reći, i da je ovo početak saradnje izmedju OŠ "NIKOLA TESLA" i naše škole fudbala. Glavni zadatak ove utakmice, je da pokažemo djacima, a ujedno i našim rivalima sutra, sve ono što smo dosada naučili, da prezentujemo našu školu na najbolji mogući način i ono što je i najvažnije da budemo pravi domaćini. Takodje, nadamo se da će se i djacima OŠ "NIKOLA TESLA" svideti naša škola i da će nakon sutrašnjeg druženja što više dece, pre svega dobiti želju da se bave sportom, u ovom slučaju fudbalom i da će dolaskom kod nas povećati, ionako veliku našu porodicu.
Nadamo se zaista iskreno, da ćemo ovom prilikom, uspostaviti dugu i uspešnu saradnju sa OŠ "NIKOLA TESLA", i da ćemo uspeti da animiramo veliki broj dece da se bave sportom pre svega, a mi se nadamo da će to biti fudbal.
NAPRED DIF!!!

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti