KONTAKT

PRVA UTAKMICA U 2018. GODINI

23-01-2018

Podeli vest

naslov vesti

Minulog vikenda, u subotu 20.01.2018. godine, naši dečaci su odigrali prvu utakmicu u novoj godini, i to protiv drugara iz ŠF "Varga" u balonu "Foot". Nakon nešto slabijeg starta naših dečaka, na ovoj utakmici su naši dečaci, možda i najviše primenili ellemnte tehnike koje radimo na treningu. Od lepih driblinga, preko dobrih i zaista snažnih udaraca na gol, pa do, ono što je u ovom trenutku i najvažnije i ono što se tražilo od naših dečaka, kontrola lopte koja je bila na jednom dobrom nivou. Mogli smo da vidimo nnebrojano puta, kako naša deca rolaju loptu, zatim okret sa loptom, gaženje lopte, dribling unutrašnjom stranom stopala, pa čak i prebacivanje lopte kroz noge protivniku. Takodje treba pohvaliti, i neverovatnu želju i energiju koju su naši dečaci pokazali, a to se i ogleda u tome da se igra većim delom odvijala na polovini naših protivnika. Iako je rezultat nije toliko bitan, ipak je mali problem na ovoj utakmici bio nešto lošiji početak i nekoliko primljenih golova u prvih 5,6 minuta.
Sve u svemu generalni utisak sa ove utakmice je dobar, ali da naši dečaci mogu mnogo više, sigurno je tačno i zato ćemo se truditi iz dana u dan da napredujemo i da u narednoj utakmici budemo još bolji.
DO SLEDEĆE UTAKMICE, SPORTSKI POZDRAV.

IZDVAJAMO

1

Tekst vesti